Przejdź do treści

Koszyk

Produkt dodany do koszyka

Twój koszyk jest pusty

Szafka nocna Zolia 40 cm z szufladą na cokole - orzech elegant

Cena promocyjna57 690 Ft
Warianty produktu dostępne z magazynu
Szybka wysyłkaSzafka nocna Zolia 40 cm wisząca orzech elegant z jedną szufladą i półką

Wysyłka: 5–7 dni roboczych

Darmowa dostawa
Wymiary

Wymiary

  • Szerokość 40 cm
  • Głębokość 37 cm
  • Wysokość 46 cm
  • Wysokość nóżek 12 cm
Parametry

Funkcje

System otwierania
WU – otwieranie podchwytem
Prowadnice szuflad
dolny montaż

Kolorystyka

Kolor
brązowy
Kolor frontów
orzech elegant
Kolor korpusu
orzech elegant

Typ

Rodzaj podstawy
cokół

Materiały

Wzór frontu
gładki
Materiał korpusu
płyta laminowana 16 mm
Materiał frontu
płyta laminowana 16 mm
Wykończenie frontu
płyta laminowana 16 mm
Wykończenie korpusu
płyta laminowana 16 mm
Wykończenie
płyta meblowa / MDF
Materiał pleców
cichy domyk GTV

SKU: 172779

Opis produktu

Szafka nocna Zolia 40 cm z szufladą na cokole - orzech elegant – spokojny detal przy łóżku

Szafka nocna Zolia porządkuje najbliższą strefę wypoczynku, zostawiając pod ręką miejsce na wieczorne drobiazgi. Jej oszczędna forma dobrze odnajduje się we wnętrzach Modern Organic oraz Mid-Century Modern.

Orzech elegant w rytmie prostych linii

Brązowy dekor orzech elegant obejmuje korpus i gładki front, tworząc spójną, wyważoną bryłę. Szafka została osadzona na cokole, a brak uchwytu podkreśla czysty rysunek mebla; szuflada otwierana podchwytem zachowuje jego uporządkowany charakter.

Detale, które ułatwiają codzienny wieczór

Rozwiązania zastosowane w Zolii dyskretnie wspierają wygodne użytkowanie każdego dnia.

  • Kompaktowa forma – pozwala wprowadzić potrzebne miejsce do przechowywania także tam, gdzie przestrzeń przy łóżku jest ograniczona.
  • Ciche i płynne zamykanie – szuflada domyka się bez gwałtownego ruchu, zachowując spokojny rytm sypialni.
  • Krawędzie odporne na obicia – obrzeże ABS pomaga chronić wykończenie podczas codziennego korzystania z mebla.

Mały mebel, który buduje porządek wnętrza

Zolia wnosi do sypialni naturalnie wyglądający odcień drewna i funkcjonalność zamkniętą w prostej formie. Warto zestawić ją z innymi modelami z tej samej kolekcji, aby zachować spójność aranżacji.

Wysyłka i zwroty

✦ Bezpieczna dostawa

Czas realizacji

Meble od ręki dostarczamy w 3-5 dni roboczych. Modele na zamówienie produkujemy specjalnie dla Ciebie - dokładny termin znajdziesz na karcie produktu.

Koszty transportu

Gwarantujemy bezpieczną dostawę wyspecjalizowaną flotą. Koszt dostawy dla całego zamówienia to maksymalnie 299 zł.

Pełna kontrola

Na 1-2 dni przed dostawą ustalamy termin. W dniu doręczenia kierowca zadzwoni z wyprzedzeniem. Zero niespodzianek.

Wniesienie (Opcja)

Nasza ekipa ostrożnie wniesie meble do domu. Koszt usługi dla całego zamówienia to maksymalnie 499 zł (dokładną kwotę zobaczysz w koszyku).

✦ Zwroty i wsparcie

14 dni na zwrot

Jeśli gotowy mebel nie wpisze się w Twoją przestrzeń, masz 14 dni na bezproblemowy zwrot.

Meble personalizowane

Mebel w wybranej tapicerce to unikat tworzony pod Twój projekt, dlatego nie podlega zwrotom. Zamów bezpłatne próbniki, by mieć 100% pewności wyboru.

Priorytetowe reklamacje

Nawet najlepszym zdarzają się błędy. Jeśli cokolwiek wymaga naszej uwagi, zgłoś to przez formularz online. Sprawę przejmujemy natychmiast - Twój spokój jest dla nas najważniejszy.

Częste pytania i odpowiedzi
Opinie klientów

Recenzje pochodzą wyłącznie od zweryfikowanych klientów Bogart Living po zrealizowanym zakupie. Publikujemy wszystkie opinie – zarówno pozytywne, jak i negatywne – dbając o ich autentyczność i pomocną treść dla naszej społeczności.

Ładowanie opinii…

Key features

Krawędzie odporne na obicia

Krawędzie odporne na obicia

Wytrzymałe wykończenie chroni krawędzie przed drobnymi uderzeniami, pomagając zachować estetyczny i dopracowany wygląd mebla na dłużej.

Kompaktowe wymiary

Kompaktowe wymiary

Styl, który odnajduje się na małym metrażu. Kompaktowa bryła pozwala stworzyć wygodne i harmonijne wnętrze także tam, gdzie liczy się każdy centymetr.

Ciche i płynne zamykanie

Ciche i płynne zamykanie

Płynność, którą docenisz każdego dnia. Mechanizm spowalnia ruch frontu i domyka go lekko oraz cicho, zwiększając wygodę codziennego użytkowania.

Zolia

Kolekcja Zolia

Nowoczesna, subtelna i dopracowana w każdym detalu. Meble o gładkich frontach, wyposażone w system Push i cichy domyk, łączą elegancję z codzienną wygodą. Wersja wisząca lub na cokole pozwala nadać przestrzeni indywidualny charakter.
Szybka wysyłkaSzafka nocna Zolia 40 cm wisząca orzech elegant z jedną szufladą i półką
Szafka nocna Zolia 40 cm kaszmir z szufladą na cokole, nowoczesny design

Szafka nocna Zolia 40 cm z szufladą na cokole - kaszmir

Cena promocyjna49 005 Ft Cena regularna54 450 Ft Najniższa cena: 49 005 Ft
Szafka nocna Zolia 40 cm kaszmir wisząca z jedną szufladą i otwartą półką

Szafka nocna Zolia 40 cm z szufladą wisząca - kaszmir

Cena promocyjna49 005 Ft Cena regularna54 450 Ft Najniższa cena: 49 005 Ft
Szybka wysyłkaSzafka nocna Zolia 40 cm orzech elegant z szufladą na cokole w stylu modern organic
Szafka RTV wisząca Zolia 180 cm czterodrzwiowa w kolorze orzech elegant
Szafka RTV czterodrzwiowa Zolia 180 cm na cokole w kolorze orzech elegant